×

SUARE SMOKİN VIP SALON

Tek kat üzerine kurulmuş 750m2 alanıyla CAHA VIP LOUNGE Türkiye de alanında tek moda salonudur. İçerisinde birbirinden bağımsız 3 ayrı bölümü olan bu mekan müşterilerine en üst kalite servis ve konforu sunuyor.

 


 

LOUNGE SALON

250m2 olan bu bölüm de iki ayrı misafir salonu, 20 mt. uzunlugunda Seremoni / Show podyumu ve özel fashion barı yer almaktadır.

Bu salon tamamen özel müşterilere, kendilerini çok lüks bir otelin salonunda gibi rahat ve şık hissetmelerini sağlarken, dostlarıyla beraber sohbet edip yeni trendler hakkında fikirler de alabiliyorlar. Podyumun sonundaki Fashion Bar tamamen özel dizayn edildi. Müşterilerin özellikle iş çıkışında olmakla beraber günün her saatinde hem kendileri hem de arkadaşlarıyla beraber rahat bir müzik eşliğinde içeceklerini yudumlayıp günün stresinden uzaklaşabilecekleri bir ayrıcalık. İster spor karşılaşmaları ister ekonomi haberleri bardan takip edilebilir. Bu salonun için de yoğun iş temposundaki müşteriler için kablosuz internet servisi standart olarak sunulmaktadır.

 


 

ÖZEL DİKİM REYONU

Bu özel mekanın sunduğu hizmetler ise; en son moda erkek giyim detayları, kulpları, farklı modellerin sergilenmesi, deneme fırsatları bunun yanında size ve dostlarınıza özel, moda danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Bu salonun içinde kumaşlar, aksesuarlar, ayakkabı modelleri hakkında her türlü bilgi size sunulmaktadır. 

PROVA BÖLÜMÜ

Sipariş salonunun hemen yanında yer alan bu oda, müşterilerin rahat bir şekilde provalarının alınması, beklerken sohbet edip müzik dinlemesi amacıyla en üst düzey konfor sunuyor ve kişiye özel giyimin tüm ayrıcalıklarını hissettiriyor.

 


 

SUARE MARKASI

Bu reyonda bir erkeğin özel günlerinde ihtiyacı olan bütün ürünler bulunmaktadır. Smokin, frak çeşitleri düğün aksesuarları ve abiye giyime dair herşey… 

ATELIER CAHA

Bu reyonda erkeğin gardrobu için takım elbiseler tek ceket ve pantolonlar, kravat, ayakkabı ve tüm aksesuarlar sezonluk koleksiyonlar olarak sunulur. Ayrıca dileyen müşterilere MTM (Made To Measure) servisi de verilmektedir.

 

Bu salonların dışında özel ofisleri ve sanatın tüm inceliklerinin sergilendiği atölyesiyle siz değerli dostlarımızın her türlü giyim ve ihtiyacına cevap vereceği bu muhteşem mekanın eşsiz deneyimi için sizleri de bu tecrübeye davet ediyoruz.